• Zebranie z Rodzicami

• Serdecznie zapraszamy na zebranie z Rodzicami w dniu 30 listopada 2022 roku o godz. 15.00 w przedszkolu, a o godzinie 16.00 w szkole. Pierwsza część - spotkanie ogólne, druga część spotkania w klasach z wychowawcami. Pozostali nauczyciele będą do dyspozycji w pokoju nauczycielskim.

• Szkoła do hymnu...

• DODANO 11.11.22r.

Piękne wykonanie hymnu państwowego i szkolnego przez naszych uczniów, przedszkolaki, nauczycieli, rodziców i gości.

#SzkolaDoHymnu

#PrzedszkoleDoHymnu

​​​​​​​W ramach organizacji uroczystości wykorzystano nagłośnienie oraz aparat fotograficzny z gimbalem zakupionym w ramach programu #LaboratoriaPrzyszłości.

• Święto Niepodległości 2022

• DODANO 11.11.22r.

Dzień 11 listopada to szczególna data w polskiej historii. W tym dniu, naród polski, który przez 123 lata był pozbawiony wolności, odzyskał niepodległość. Wreszcie po raz pierwszy od 1975 roku, na mapach Europy pojawiła się nazwa "POLSKA" jako samodzielne państwo z własnymi granicami. Data ta to symbol walki o wolność, symbol wiary, miłości i zwycięstwa. Dziś w naszej szkole odbył się uroczysty apel poświęcony rocznicy odzyskania niepodleglości, przygotowany przez uczniów klasy 2,3 i 4 pod opieką wychowawczyń pani Joanny Kuśmierskiej, pani Małgorzaty Pusz-Fogt oraz pani Katarzyny Paszkowiak.

• DZIEŃ ZDROWEGO ŚNIADANIA

• DODANO 09.11.22r.

„Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy. To najlepszy start w nowy dzień.” Tradycyjnie jak co roku w listopadzie, przeprowadzona została w naszej szkole akcja DZIEŃ ZDROWEGO ŚNIADANIA. Wzięli w niej udział uczniowie z klas 2-3. Polegała ona na zorganizowaniu w klasie wspólnego, zdrowego śniadania. Uczniowie tworzyli kolorowe kanapki, sałatki owocowe oraz earzywne z przyniesionych z domu produktów, które przygotowali im rodzice. Podczas przygotowania posiłku dzieci zwracały szczególną uwagę na higienę. Powstałe potrawy były zdrowe, smaczne i pożywne. Podczas spożywania wspólnego śniadania, w każdej klasie zwracano uwagę nie tylko na wartości odżywcze, ale i na kulturę jedzenia. Dziękujemy Rodzicom dzieci za wspólne zaangażowanie się w realizację tego projektu.

• "Wybieraj bezpieczną żywność"

• "Wybieraj bezpieczną żywność" - nowa kampania na temat świadomych wyborów żywieniowych organizowana jest również w naszej szkole. Ma ona pomóc konsumentom w podejmowaniu świadomych decyzji dotyczących codziennych wyborów żywieniowych. Oto kilka cennych informacji.

• Z wizytą na cmentarzu.

• Dnia 28 października uczniowie klasy II i III wraz z wychowawczyniami udali się na pobliski cmentarz w Ślubowie, by swoją obecnością uczcić pamięć tych co odeszli. Celem ich wyjścia było zapalenie zniczy na opuszczonych grobach. Uczniowie wysłuchali również pogadanki o szacunku do danego miejsca i należytym zachowaniu. Ponieważ pogoda była słoneczna spacer na cmentarz był przyjemną lekcją.