• O przedszkolu

•

Przedszkole ZSPiP w Ślubowie znajduje się w osobnym budynku. W placówce znajdują się dwie sale edukacyjne. Oprócz tego w budynku jest kolorowy korytarz z nowymi szafkami na ubrania wierzchnie dzieci, ubikacje dla chłopców i dziewczynek oraz jadalnia. Przed budynkiem jest plac zabaw, z którego chętnie korzystają nasze dzieci. Za budynkiem przedszkola jest ogródek z miejscem na ognisko.

Do przedszkola uczęszczają 3, 4, 5 i 6 latki. Wychowawczynią grupy młodszej, do której uczęszczają 3 i 4  latki jest Pani Wioletta Szostak , natomiast wychowawczynią starszej grupy (5-6 latków) jest Pani Ewelina Lasocka.

Pobyt dzieci w przedszkolu jest urozmaicony zajęciami z języka angielskiego i katechezą.

Dzieci z naszego przedszkola chętnie uczestniczą w akcjach charytatywnych m.in. Szkoły dla Nadziei, Góra Grosza, zbiórka makulatury, nakrętek czy zużytych baterii, pomagają dzieciom z Ukrainy, dla których zbierają słodycze, przybory szkolne i zabawki. Wspierają również akcję "Mogiłę Pradziada Ocal Od Zapomnienia" i inne charytatywne przedsięwzięcia w placówce. Bardzo duże wsparcie w pracy otrzymujemy od Rodziców naszych dzieci, którzy bardzo chętnie włączają się w życie przedszkola.