W środę, 17 grudnia odbyły się uroczyste jasełka bożonarodzeniowe, przygotowane przez uczniów klas 1–3. Mali artyści z wielkim zaangażowaniem i radością przedstawili historię narodzin Jezusa.
Dzieci wcieliły się w role Maryi, Józefa, aniołów, pasterzy oraz Trzech Króli. Kolorowe stroje, piękna scenografia oraz nastrojowe oświetlenie wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój. Przedstawienie wzbogacone było kolędami i pastorałkami, które uczniowie oraz przedszkolaki zaśpiewali z ogromnym przejęciem.
Publiczność – rodzice, nauczyciele oraz zaproszeni goście – z dużym wzruszeniem oglądała występ najmłodszych. Jasełka przypomniały wszystkim o istocie Świąt Bożego Narodzenia: miłości, dobroci i wzajemnym szacunku.
