rok szkolny 2019/2020

Koncert Charytatywny

Informacje ogólne

Koncerty Charytatywne organizowane w naszej szkole zagościły już na stałę w kalendarzu imprez szkolnych. W roku 2010 miała miejsce już VIII edycja tego zacnego wydarzenia. Za każdym razem uczniowie przygotowują część artystyczną, rodzice część kulinarną, a zwieńczeniem każdego koncertu były dotychczas popisy artystyczne nauczycieli. W trakcie trwania koncertu można wspomóc potrzebujących kupując smakołyki, fanty, stroiki i wiele innych różności oraz biorąc udział w aukcjach przedmiotów przekazanych przez darczyńców.

Cały dochód przekazujemy na wskazany w danym roku cel.

Głównym celem koncertów jest pomoc potrzebującym. Kwestujemy na rzecz osób potrzebujących. Hasłem przewodnim jest hasło:

"KAŻDY MOŻE POMÓC"

Na tej stronie znajdą Państwo kilka informacji na temat poszczególnych edycji koncertu.

Zachęcamy do aktywnego udziału w koncertach, które będą i kwestowania na rzecz potrzebujących.

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Uczniowie ZSPiP w Ślubowie.