• Regulamin SKO

• 1). Dowodem przynależności do SKO jest założenie konta oszczędnościowego oraz dokonanie pierwszej wpłaty.

2). Na kontoSKO uczeń może wpłacić każdą kwotę. Wpłaty przyjmowane są codziennie

3). Przyjęcie od ucznia pieniędzy potwierdza się wpisem do książeczki SKO ucznia i na kartę wpłat i wypłat, którą prowadzi  się dla każdego członka SKO.

4). Wpłaty dokonywane w szkole są systematycznie przelewane na osobiste konta uczniów

5). Każdą wpłaconą przez klasę kwotę opiekun SKO jest zobowiązany wpisywać na kartę wpłat i wypłat klasy.

6).  Wypłat z książeczki SKO może dokonywać tylko właściciel książeczki na pisemną prośbę z podpisem rodzica lub sam rodzic.

7).Wypłatę gotówki zgłasza uczeń opiekunowi na dwa dni przed żądanym terminem. Wypłat z książeczki SKO dokonujemy w miesiącu maj i czerwcu

8). Każdy członek SKO ma prawo uczestniczyć w konkursach i przedsięwzięciach SKO przeznaczonych dla jego grupy wiekowej.

9). Opiekunowie SKO w miarę możliwości finansowych kupują i wręczają nagrody rzeczowe dla członków SKO wyróżniających się w systematyczności oszczędzania.

10). Za systematycznie oszczędzających uważa się tych członków, którzy wpłacają na książeczkę SKO co najmniej  dwa razy w miesiącu.

11). Nagrody rzeczowe otrzymują również uczniowie wyróżniający się w akcjach organizowanych przez SKO ( m.in. zbiórka makulatury, złomu aluminiowego, aktywne uczestnictwo w blogu SKO oraz w konkursach organizowanych przez SKO.)

Opiekun Szkolnej Kasy Oszczędności