• IX Edycja Koncertu

• 10 kwietnia 2011 roku odbył się IX Koncert Charytatywny. Podczas tego Koncertu zbieraliśmy fundusze na Klinikę Hematologii i Onkologii Dziecięcej we Wrocławiu.

Wśród wielu zaproszonych osób gościliśmy panią Agnieszkę Aleksandrowicz - prezes Fundacji PRZYSTANEK NADZIEI, działającej przy wrocławskiej klinice.

Podczas Koncertu jego organizatorzy zostali uhonorowani statuetką KROPELKA ŻYCIA w dowód zaangażowania i rozumienia potrzeb najbardziej potrzebujących i bezbronnych - chorych dzieci. Statuetki otrzymali p. Bożena Gawlicz - dyrektor naszej szkoły, p. Agnieszka Jędryczka - prezes Stowarzyszenia "Razem możemy więcej" oraz ks. Stanisław Orłowski.

W czasie Koncertu zaprezentowli się uczniowie naszej szkoły  i przedszkola prezentując przepiękne żywiołowe tańce, piosenki, przedstawienie  "Czerwony Kapturek" oraz  przepiękne inscenizacje wierszy.

Tradycyjnie punktem kulminacyjnym koncertu było przedstawienie teatralne w wykonaniu naszych nauczycieli. W tym roku była to baśń "Dwie Dorotki". Śmiechom i oklaskom (można powiedzieć aplauzom) nie było końca. Przepiękna scenografia, kostiumy aktorów, dialogi oraz gra sceniczna naszych nauczycieli wywoływała gromkie brawa i entuzjazm wśród widzów.

W przedstawieniu wystąpili: Dobra Dorotka - Romana Rzetecka, Zła Dorotka - Joanna Górna, ojciec - Tomasz Fogt, mama - Lidia Berus, Pani Zima - Ewa Kaczmarek, Czarodziej - ks. Stanisław Orłowski, Kotek - Adriana Majewska, Piesek - Marta Orzechowska, Jabłoń - Joanna Kuśmierska, Piec- Joanna Zbyrowska, narrator - Małgorzata Pusz.

Dzięki licytacjom, sprzedaży ozdób wielkanocnych, oraz z kawiarenki i datków do puszek zebraliśmy ogromną kwotę, która zostanie przekazana na rzecz Szpitala Hematologii i Onkologii Dziecięcej.

Dziękujemy  wszystkim, którzy w nawet najmniejszym stopniu przyczynili się do organizacji Koncertu - przecież RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!!!!