• XII Edycja Koncertu

• 6 kwietnia  roku odbył się XII Koncert Charytatywny. Podczas którego tradycyjnie zbieraliśmy pieniądze na rzecz Kliniki Transplantacji Szpiku Hematologii i Onkologii Dziecięcej we Wrocławiu Wśród wielu zaproszonych osób gościliśmy panią Agnieszkę Aleksandrowicz - prezes Fundacji PRZYSTANEK NADZIEI, działającej przy wrocławskiej klinice.

Myślą przewodnią tegorocznego koncertu były słowa naszego papieża – Jana Pawła II „ Człowiek jest wielki przez to czym dzieli się z innymi”.

W czasie Koncertu zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły  i przedszkola prezentując przepiękne i żywiołowe tańce, piosenki, a także inscenizacje.

Punktem kulminacyjnym koncertu było przedstawienie teatralne w wykonaniu naszych nauczycieli. W tym roku była to bajka pt. „Calineczka", za które otrzymaliśmy oklaski na stojąco :)

W przedstawieniu wystąpili:

Narrator –  Małgorzata Pusz

Calineczka – Lidia Berus

Kobieta –  Agnieszka Kożyczak

Wróżka – Justyna Plewa

Ropucha – Anna Dokładańska

Motyl – Marta Orzechowska

Chrabąszcz – Roman Zbroiński

Przyjaciółki chrabąszcza - Adriana Majewska, Joanna Kuśmierska

Mysz – Ewa Kaczmarek

Kret –  Mateusz Sobczyński

Jaskółka – Dorota Jurewicz

Elf – ks. Stanisław Orłowski

Dzięki licytacjom, sprzedaży ozdób wielkanocnych, oraz z kawiarenki i datków do puszek zebraliśmy ogromną kwotę, która zostanie przekazana na rzecz Szpitala Hematologii i Onkologii Dziecięcej we Wrocławiu.

Dziękujemy  wszystkim, którzy w nawet najmniejszym stopniu przyczynili się do organizacji Koncertu - przecież RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!!!!